Стрілецькі навчання тривали упродовж двох днів. До них долучилися майбутні поліцейські підрозділів превентивної діяльності та особовий склад Житомирської академії поліції.
Навчання відбувались у спеціально обладнаному для стрілецьких тренувань місці за межами навчального закладу. Програма виїзних занять з вогневої підготовки для слухачів академії включала в себе відпрацювання вправ зі стрільби з автоматичної зброї. А для викладацького складу були передбачені додатково і вправи для стрільби з пістолета.
Цільовий інструктаж і контроль за проведенням стрільб здійснював старший викладач циклу вогневої та тактико-фізичної підготовки академії Роман Табаченко.
– Вправне володіння зброєю, знання і безумовне дотримання заходів безпеки при поводженні з нею, стрілецькі навички – це ті прості основи, які поліцейським важливо відточувати на практиці. Причому, це стосується і постійного, і перемінного особового складу навчального закладу. Саме тому в академії значна увага приділяється вогневій підготовці. Ми маємо можливості не лише для стрілецьких занять безпосередньо у нашому тирі, але й використовуємо нагоди для відповідних тренувань у польових умовах, - прокоментував начальник Житомирської академії поліції Максим Каптенко.
Відтак практика виїзних занять продовжуватиметься і надалі.
Житомирська академія поліції