В поліцейській академії американський гість отримав навички стрільби з пістолета Макарова, вивчив жести дорожнього регулювальника, побачив унікальні макети для навчання вибухотехніків і дізнався, як готують кінологів і їх службових собак для поліції всієї України.
Гості здійснили пізнавальну екскурсію навчальним закладом, оглянути базу і поспостерігати за навчальним процесом.
Керівник Житомирської академії поліції Максим Каптенко представив увазі американських гостей аудиторії із інтерактивними засобами та тематичним оснащенням.
Іноземці та капелани поспостерігали за заняттями майбутніх поліцейських з тактичної підготовки та техніці надання домедичної допомоги постраждалому.
До речі, аудиторія медиків і заняття зацікавили викладача-інструктора капеланів Доктора Леррі Андерсона, адже він і сам практикуючий хірург. Окрім того, він є ветераном війни у В’єтнамі, тож добре розуміє, наскільки важливо підготувати бійців для допомоги собі та іншим в бойових чи екстремальних умовах.
Гостям також представили аудиторію, яка відтворює впроваджену в поліцейських відділках систему «Custidy Records», що передбачає відеофіксацію та участь інспекторів з дотримання прав людини з моменту доставлення затриманої особи до адмінбудівлі і до поміщення її в спецприміщення.
У спорткомплексі гості оглянули зал для занять тактикою самозахисту і фізичними тренуваннями. Також викладачі циклу вогневої і тактичної підготовки академії розповіли про стрілецькі нормативи підготовки майбутніх поліцейських. Іноземці й самі випробували власну майстерність у стрільбі з пістолета Макарова.
На занятті для поліцейських патрульних підрозділів Доктор Леррі Андерсон разом зі слухачами залюбки вивчив значення жестів українського регулювальника дорожнього руху.
Далі гості побачили базу циклу кінології Житомирської академії – єдиного в Україні навчального закладу з підготовки поліцейських кінологів. Про мотивацію і особливості цієї професії поспілкувалися із слухачами.
А на циклі підготовки поліцейських-вибухотехніків оглянули нові навчальні приміщення. А серед макетів – різні зразки боєприпасів, у тому числі громіздких частин для ракетних установок, знешкоджених і вилучених у результаті ворожих російських обстрілів.
– Ви маєте потужні можливості. А головне – бажання постійно розвиватися і готувати якісних і ефективних поліцейських. Українська і американська системи підготовки правоохоронців, звісно, деякою мірою різняться, однак їх об’єднує кінцева мета – захист людей. Не зупиняйтеся у своєму успішному розвитку! – побажав працівникам поліцейської академії Доктор Леррі Андерсон.
Керівник Житомирської академії поліції поділився з делегацією перспективними планами і подякував за підтримку Національній поіції України та міжнародним партнерам.
Житомирська академія поліції