Ще 357 правоохоронців, кінологів і фахівців-вибухотехніків, удосконалили професійні знання і навички на базі навчального закладу. 15 грудня відбувся шостий у цьому році випуск з академії поліцейських первинної професійної підготовки. Також сертифікати про підвищення кваліфікації з розмінування отримали спецпризначенці-вибухотехніки.
Випуск трьох навчальних груп відбувся на оновленій базі циклу вибухотехнічної підготовки Житомирської академії поліції. В урочистостях взяли участь керівники Управління вибухотехічної служби НПУ Володимир Хоменко і відділу організації кінологічної діяльності НПУ Світлана Коломієць, керівництво Житомирської академії поліції, а також працівники навчального закладу, рідні та друзі випускників.
Начальник поліцейської академії Максим Каптенко, звертаючись до випускників, зауважив:
– Наша країна зараз відвойовує своє право на існування як незалежної і суверенної держави. Тож на кожному з нас лежить особлива відповідальність за власні дії та професіоналізм. Ви – ті, хто вже завтра стане на захист правопорядку в Україні, а ймовірно – і на її оборону. Ви – ті, хто після війни буде розбудовувати мирне життя українців і захищатиме їх від злочинних посягань. Поважайте себе у службі і будьте гордими високим званням правоохоронця вільної країни!
Випускників привітали запрошені керівники підрозділів Нацполіції, побажавши їм наснаги та успіхів у подальшій службі.
Свої перші заохочення за період навчання в академії та дипломи про закінчення отримали майбутні працівники поліцейських підрозділів забезпечення, а також кінологи з різних областей України.
Сертифікати про підвищення кваліфікації з вибухотехнічної справи отримали 25 бійців підрозділів спеціального призначення з Київщини, Харківщини, Кіровоградщини, Запоріжжя та Житомирщини. Упродовж двох тижнів на базі академії вони отримували необхідні базові навички за курсом тактики дій вибухотехніків.
Одразу потому начальник академії ознайомив гостей з оновленою базою циклу вибухотехнічної підготовки поліцейських.
– Завдяки підтримці Національної поліції та міжнародних партнерів ми провели масштабні і значні роботи з адаптації території циклу та створили необхідні умови для навчання фахівців з розмінування територій. Відсьогодні ми готові тут розпочати повноцінні навчання спеціалістів-поліцейських, затребуваних для небезпечної і ризикової роботи, - розповів Максим Каптенко.
Керівники обговорили перспективні проєкти і можливості подальшого розвитку навчальної бази поліцейської академії на прийдешній рік.
Житомирська академія поліції