Профільні навчання з курсу тактичної медицини тривали впродовж тижня на базі Житомирської академії поліції. Під керівництвом фахових інструкторів і бойових медиків правоохоронці удосконалили знання та відпрацювали навички надання долікарської допомоги. Підвели підсумки та вручили сертифікати учасникам в академії у присутності міжнародних партнерів.
Тижневий тренінг з тактичної медицини ТССС ASM TOT для українських поліцейських був організований за підтримки Національного департаменту поліції Швеції, представників Консультативної місії ЄС та Національної поліції України. Тож її учасниками на базі Житомирської поліцейської академії стали правоохоронці Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Кіровоградської, Одеської, Чернівецької областей та м. Києва.
Щодня для поліцейських заняття проводила компетентна команда ГО «Тактична медицина «Північ». За словами інструктора Владислава Чумаченка, курс покликаний «навчити тих, хто навчає інших». Тобто поліцейські-учасники тренінгу зможуть в подальшому й самі бути інструкторами для своїх колег.
На практичному етапі під наглядом інструкторів поліцейські відпрацьовували базові навички долікарської допомоги. Серед таких, зокрема, умовні ситуації, пов’язані з порятунком постраждалого внаслідок вибуху в зоні бойових дій.
Завершились навчання складанням учасниками іспитів. Вручення сертифікатів відбулось у Житомирській академії поліції у присутності представників поліції Швеції, Консультативної місії ЄС і керівництва навчального закладу.
– У співпраці з міжнародними партнерами та громадськими організаціями ми успішно розвиваємо і готові далі розширювати поле діяльності нашого навчального закладу. До речі, викладачі академії теж взяли участь у тренінгу з тактичної медицини. Тож маємо попередні домовленості щодо продовження корисної практики, - прокоментував начальник Житомирської академії поліції Максим Каптенко.
Житомирська академія поліції