Тематична зустріч студентів з поліцейським психологом відбулася у молодіжному просторі та стосувалась ефективних методик саморегуляції, подолання негативних емоцій і почуттів та стресостійкості в умовах війни.
Співорганізаторами заходу стали Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту обласної військової адміністрації та Житомирська академія поліції. А учасниками – учні передвищих і студенти вищих навчальних закладів Житомирщини.
Зустріч розпочала обласна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Ірина Гладка. Вона розповіла про заходи, які передбачені і реалізуються для підтримання ментального здоров’я українців.
Власне інтерактивний тренінг для молоді старший психолог Житомирської академії поліції Діана Джулакян почала з визначення емоційного настрою аудиторії.
Учасники разом з психологинею розібралися у понятті стресу, його впливу на організм людини, обговорили варіанти самодопомоги та визначились зі станами, коли потрібна допомога спеціаліста.
Молодь дізналась і про методи надання першої психологічної допомоги собі та іншим у стресових ситуаціях. Цікавою виявилась техніка «4 стихії», направлена на відновлення психофізичного стану.
На завершення зустрічі психологиня запропонувала учасникам попрацювати з метафоричними картами «Колесо життя». З їх допомогою молоді люди визначили для себе допоміжні ресурси у досягненні задуманих цілей і прагнень.
– У поліцейській академії працюємо зі слухачами на різних етапах їх навчання. Наприклад, новачкам психологічні заняття полегшують процес адаптації до нових умов, колективу і обставин. Під час інших заходів допомагаємо налаштувати командну роботу у навчальних групах, подбати про комунікацію, обов’язково відпрацьовуємо практики стресостійкості. Як це відбувається у нас, сьогодні дізнались і студенти цивільних навчальних закладів. В умовах війни маємо піклуватися про ментальне здоров’я один одного, - прокоментувала Діана Джулакян.
Житомирська академія поліції